Co kupimy w takim sklepie?

Dzisiaj chcemy porozmawiać o handlu komputerami i wszystkimi dodatkami, jakie są z tą branżą związane. Komputery są potrzebne praktycznie wszędzie, również w domach prywatnych. Każdy sklep komputerowy może bardzo dobrze zarobić, również na zamówieniach firmowych. Jednak trzeba od razu powiedzieć o tym, że jest to bardzo trudny i wymagający rynek.Galeria

Jak sobie na nim dobrze radzić. Największą bolączką sprzedawców sprzętu komputerowego są niskie marże. To oznacza, że przy sprzedaży komputera za tysiąc złotych można zarobić bardzo mało, na przykład pięćdziesiąt złotych na czysto. Sklep komputerowy nie sprzedaje tak dużej ilości komputerów, by wyjść na swoje. Tak na prawdę zarabia na czymś zupełnie innym. Są to wszelkie akcesoria i dodatki komputerowe. To dlatego sklep komputerowy sprzedaje myszki, klawiatury, różnego rodzaju okablowanie, płyty z oprogramowaniem, gry komputerowe i tym podobne.

Na takich produktach marża jest już…

Na takich produktach marża jest już bardzo wysoka. Sprzedają się one częściej, niż komputery. Jeśli ktoś planuje założyć własny sklep komputerowy, powinien w pierwszej kolejności pomyśleć o takich akcesoriach. Po za tym warto mieć dwa kanały dystrybucji, czyli naziemny, jak i internetowy w postaci sklepu www.

Ciekawe informacje o sitodruk łódź autor zdobył ze strony wisgraf.pl