Kobiece spotkania mają moc

W życiu mamy niewiele jest czasu na spotkania z przyjaciółkami. Każdą wolną chwilę poświęcamy na naładowanie baterii, ewentualnie porządki, zakupy, zabawę ze swoim dzieckiem. Przed erą macierzyństwa babskie spotkania były na stałe wpisane w grafik. Dopóki nie doszło do porównań z koleżanką ze szkolnej ławki, dopóki przyjaciółka z liceum nie obraziła się, że najprzystojniejszy chłopak w klasie zwrócił na nas uwagę, dopóki psiapsióła ze studiów nie miała guli w gardle o kandydata na męża.Mimo wszystko warto kontynuować babskie spotkania,…

Mimo wszystko warto kontynuować babskie spotkania, nie ograniczajmy swojego życia do mężów, dzieci, obowiązków w domu, ewentualnie pracy zdalnej, podczas której może doskwierać samotność. Jeśli chcemy nawiązać kontakty z kobietami o podobnych zainteresowaniach, które są spełnione, można wybrać się na spotkania networkingowe dla biznes mam. Warto zaangażować się w sporty, targi zdrowej żywności, seanse filmowe, koncerty, słowem rozrywkę, która pozwoli oderwać się od komputera, nabrać nowej energii, zadbać o zdrowie i sylwetkę.

Freelancer może sobie pozwolić na takie intensywne…

Freelancer może sobie pozwolić na takie intensywne życie, bo sam rozlicza się ze swojego czasu pracy, sam decyduje o jakich porach pracuje i jakie kwoty chce widzieć pod koniec miesiąca na swoim koncie. Nie każdy nadaje się do pełnienia wolnego zawodu, który wymaga od nas nieustannego poszukiwania nowych klientów, wychodzenia ze strefy komfortu psychicznego i odwagi w podejmowaniu ryzyka. Rynek jest zmienny, klient niechętny do płacenia wysokich stawek, więc początki mogą być trudne.