Obowiązek posiadania kas

Czy nam się podoba czy nie musimy mieć w sklepach kasy fiskalne. Mało tego jeśli klient okaże się kontrolerem z Urzędu Skarbowego, a my nie wręczymy mu za zakupy paragonu czeka nas spora kara. Krótko mówiąc kasy fiskalne monitują każdego grosza jakie zarobimy. Jeśli później nie zgadzałoby się coś z tym co jest na kasie byłoby już naprawdę bardzo źle.Za brak kasy fiskalnej lepiej…

Za brak kasy fiskalnej lepiej nie wiedzieć jakie będą kary. Prowadząc sklep jesteśmy oblężeni z każdej strony tak abyśmy nie zarobili 10 groszy gdzieś na boku bo rząd będzie stratny. Kupując kasy fiskalne przykładajmy uwagę do firmy i serwisu jaki nam oferują. W końcu kasy fiskalne muszą działać cały czas kiedy jesteśmy w sklepie i sprzedajemy produkty. W razie awarii sklep będzie musiał być zamknięty. Przestoje są mało opłacalne bo klient nie ma czasu i pójdzie do konkurencji. Najlepiej, żeby serwis do kas fiskalnych powinien być jak najbliżej naszego miasta.

Im dalej będzie od nas tym dłużej…

Im dalej będzie od nas tym dłużej będziemy czekać na serwisanta. Kupując markową kasę fiskalną mamy gwarancję przede wszystkim jakości. Natomiast w razie awarii większe firmy mają rozbudowaną sieć serwisów w całej Polsce. Skoro musimy już mieć kasę to niech będzie ona super jakości. Płacimy i wymagamy.

serwis kserokopiarek – dowiedz się więcej jeśli chcesz